JUMP Zajęcia - JUMPCITY Katowice

zajęcia
w jumpcity

Zwykłe, rekreacyjne skakanie już Ci się znudziło? Chcesz czegoś więcej? Mamy to czego szukasz. Oferta zajęć w JUMPCITY łączy intensywne treningi pod okiem doświadczonej kadry trenerów
 z doskonałą zabawą na trampolinach. Odważ się zrobić coś innego i wybierz zajęcia dla siebie.


zobacz regulamin

sprawdź zajęcia: workout fitness junior

najlepsza zabawa
najlepsza zabawa bezpieczeństwo wykwalifikowana kadra

workout

Maksymalizuj efekty treningu!

JUMP Workout to zajęcia właśnie dla Ciebie! Ekstremalne spalanie tkanki tłuszczowej, wysmuklenie sylwetki, poprawa wydolności, szybkości oraz siły to główne zalety tego rewolucyjnego treningu.

Mocny, intensywny trening na trampolinach, oparty na zmiennym tempie oraz z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu, umożliwia maksymalizację efektów treningu oraz łączenie ćwiczeń aerobowych z siłowymi.

fitness

Spal 1000 kalorii w godzinę!

JUMP Fitness to zajęcia o średniej intensywności, łączące podstawowe ćwiczenia gimnastyczne i aerobik. Modelują sylwetkę, poprzez ujędrnianie i uelastycznienie ciała, znacznie wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej, redukcję cellulitu oraz przyczyniają się do poprawy kondycji i siły mięśni. Dzięki innowacyjnemu zastosowaniu trampolin, trening ten nie obciąża stawów. Jest przyjemny, łatwy i efektywny dla osób na każdym poziomie sprawności fizycznej oraz w każdym wieku! Stanowi mocną dawkę energii i znacznie poprawia samopoczucie.

junior

Wyskocz z nudy!

JUMPCITY Junior są to zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat. Nasi wykwalifikowani trenerzy posiadają doświadczenie w pracy z małymi sportowcami, dzięki czemu zabawa z nimi jest tak fajna!

Zajęcia mają formę gier i zabaw prowadzonych na całym terenie parku trampolin. JUMPCITY Junior uczy pracy i kooperacji w grupie, inteligencji emocjonalnej w trakcie rywalizacji oraz budowania relacji i więzi z innymi dziećmi.

#skaczemyzradości tm