JUMP Integracja - JUMPCITY Katowice

Szukasz niebanalnego miejsca na wydarzenie grupowe?
Zerwij z grawitacją i przewidywalnymi rozwiązaniami.

Wskocz w inny wymiar integracji!

poniedziałek- czwartek: 899 zł za 10 osób
piątek- niedziela: 999 zł za 10 osób
każda dodatkowa osoba: 69 zł

Jeżeli jesteś poszukiwaczem mocnych wrażeń i masz ochotę na naturalny zastrzyk adrenaliny

Jeśli kolejne grupowe wyjście na piwo/do knajpy przestało już cieszyć, a zła pogoda popsuła niejedno ognisko, dlaczego by nie skorzystać z naszego pewniaka? W JUMPCITY wskoczycie na pełne obroty działania, bo zgrany zespół to podstawa! My o tym wiemy, dlatego przygotowaliśmy dla Was specjalny dwugodzinny program skocznej integracji, jakiej nie zapomni nikt. I to zupełnie bez stresu o planowanie atrakcji, organizację jedzenia, nagrody, czy nawet wspólne zdjęcia – wszystko przewidzieliśmy.

Podczas integracji w JUMPCITY, biorąc udział w szeregu różnorodnych konkurencji, będziecie mieli okazję poznać się od nieco innej strony na zupełnie niebanalnym gruncie. Tylko bez marudzenia, każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie.
W końcu nic tak nie jednoczy, jak zdrowa rywalizacja w duchu fair play!

Dlaczego warto zorganizować integrację po naszemu?

Dlaczego warto zorganizować
integrację po naszemu?

Wszelkie proponowane atrakcje z trampolinami w roli głównej pomogą Wam zredukować stres, uzupełnić endorfiny oraz zwyczajnie pozwolą naładować się pozytywną energią, na której zbudujecie dobre relacje w zespole. Czy nie jest to wymarzony pomysł na zorganizowanie udanej imprezy firmowej, klasowego spotkania, czy drużynowej integracji? Te wszystkie salta i pady, których się nauczyliście, wygrana walka gladiatorów, albo kto został królem wsadów – będzie co wspominać przy porannej kawie!

Zainteresowany?

#skaczemyzradości tm